Capital Group – компанія власних принципів, бунтарського духу, широкого кругозору та щирого серця!

Кожен спеціаліст компанії унікальна особистість – з якою ми радимося відносно покращення послуг, умов, продуктів та процесів. Співробітники дуже різносторонні, нам завжди цікаво один з одним, як працювати пліч-о-пліч, так і проводити вільний час.

Працюючи в нашій компанії, кожен член команди розуміє свою зону відповідальності, свої кар’єрні та фінансові можливості. В будь-якій ролі і будь-якому бізнес-процесі – співробітники мають важелі впливу на ситуацію, при чому це можуть бути зовсім різні підходи – починаючи з командного брейншторму, закінчуючи розглядом спірного питання в Американській Торговій Палаті, членами якої ми стали ще 3 роки тому.

Ми завжди прозоро та екологічно підходимо до виконання своїх обов’язків та завдань!

Ми принципові, але це не обмеження в нашому підході  – це тверда позиція та ідеологія нашої команди! Ми не працюємо однією лівою – для нас важлива репутація нашої компанії та репутація кожного, хто до неї причетний.

Ми такі тому що в нас є:

  •         Професіоналізм всіх членів команди;
  •         Повага до унікальності та експертизи один одного;
  •         Ясність в підходах до роботи;
  •         Чіткість і різноманітність кожного із нас.

Той, хто попрацював з нами одного разу,  залишається серцем з нами назавжди!

Якщо ти відчуваєш силу йти та досягати висот в сфері митно-брокерських послуг – пиши листа з поміткою «Вакансія Митного брокера» на електронну адресу: hr@cptl.com.ua

Чекаємо на тих, кому слово #виклик таке ж рідне, як кожному із нас!